přezdívka:
heslo:
registrace

Minimax.cz - minimax umeni

Co je minimax?
Minimax je umělecký server pro všechny autory. Vyjádřete se! Prezentujte své malby, fotografie, poesii či prózu, komentujte ostatní autory. Více informací
Žánry
Menu
Ikonka na web
Inzerce
Kdo je online
CharleyZam, Jill693573, CoralMcLam, JeffryLoon, AnnettaSow, AmelieOKee, KobyRico39, AdamBrazen, JudiGooch4, GeniaBent2, AntonioQui, JeannieHer, DexterGrub, Kenny58E94, BeverlyHed, vice... + 9 anonymů
Reklama Google
Statistiky
TOPlist
Ne všichni studující jsou flákači!
Flox - Friday, 10.06. 2016 - 09:59:57
Téma: Próza - Úvaha/Zamyšlení

Veřejné mínění o studujících a vysokých školách není vůbec slavné, zároveň se říká, že je současný systém rychlou...

 

Veřejné mínění o studujících a vysokých školách není vůbec slavné, zároveň se říká, že je současný systém rychlou produkcí do života nepoužitelných typů. Kam zmizel ten univerzitní zvuk v našem školství?

Dle zlých jazyků se propadl do neznáma, na studentstvo se hledí jako na flákače, kteří se schválně vyhýbají zaměstnání, když studují co nejdéle! Vystřídají třeba několik vysokých škol za svůj život!

Vždycky jsem byl a jsem pro kvalitní vzdělávání, dokonce jsem tehdy kandidoval do Akademického senátu, ale nebyl jsem zvolen, neboť jsem hájil zájmy svých spolužáků a dalších studentů. Prostě jsem měl názor, který nebyl pochopen. Nakonec jsem vystudoval, ale někdy přemýšlím, že bych mohl studovat dál. Láká mě to, jsem si toho vědom.

Ne všechno na univerzitách je košer. Vyskytují se zde také náladově problematičtí vyučující, kteří šikanují studující. Dokonce se uvedené případy řešily danou komisí!

To, co nám média servírují, je jen špičkou ledovce – ne všechno jest odhaleno. A proto bych studenty a studentky paušálně neobviňoval z celonárodního úpadku vzdělanosti, i když veřejnost křičí, aby se zavedlo školné. To je skutečný problém, který by ještě více prohloubil sociální rozdíly mezi rodinami studujících!

A proto razím názor – lépe se vzdělávat a kultivovat než dělat problémy. Tak by to mělo fungovat v našem státě, vždyť máme plno skvělých lidí, kteří jsou třeba dodnes anonymní, a to zcela zbytečně. Dnešní doba musí přát vzdělanosti a skutečně vzdělaným. Ne všichni studující jsou flákači! To je můj osobní názor.

Václav Kovalčík

Související odkazy
· Přidat příspěvek k tématu

Nejčtenější příspěvek na téma Próza - Úvaha/Zamyšlení:
Ó,kolena, kolena...

Hodnocení příspěvku
Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:
hlasovat mohou i neregistrovaní!
Výborný
Výborný
Výborný
Výborný
Výborný
Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti
"Ne všichni studující jsou flákači!" | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.
Minimax.cz - umělecký server pro všechny autory
redakce & disclaimer


Powered by Copyright © UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
35 Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.01 sekund