přezdívka:
heslo:
registrace

Minimax.cz - minimax umeni

Co je minimax?
Minimax je umělecký server pro všechny autory. Vyjádřete se! Prezentujte své malby, fotografie, poesii či prózu, komentujte ostatní autory. Více informací
Žánry
Menu
Ikonka na web
Inzerce
Kdo je online
Virgil79D7, KennyAhren, BernardoTa, AleciaPaul, FelicitasJ, AVECandra, GertieLord, TIJDerek16, FloraLaver, RhondaCyr, AlbertWhit, JoannTrame, FrankJScott + 7 anonymů
Reklama Google
Statistiky
TOPlist
Andrej Babiš dělá z občanů ČR hlupáky!
Flox - Tuesday, 06.03. 2018 - 01:27:32
Téma: Próza - Úvaha/Zamyšlení

Jednou ANO slíbí politickou podporu KSČM, co se týče GIBS ohledně zvolení Zdeňka Ondráčka, poté na nátlak pochybných a destruktivních pseudo-uskupení najednou couvne, udělá spekulativní...

 

Jednou ANO slíbí politickou podporu KSČM, co se týče GIBS ohledně zvolení Zdeňka Ondráčka, poté na nátlak pochybných a destruktivních pseudo-uskupení najednou couvne, udělá spekulativní zpátečku, která se hodí nejspíš pro byznys Andreje Babiše a dělání hlupáků z občanů ČR.

Dost si Andrej Babiš nahrabal na lidském neštěstí, zármutku a utrpení, jeho systém likviduje živnostníky, jeho systém kráčí přes mrtvoly v ekonomice, životním prostředí a kultuře.

On může být třeba stokrát trestně stíhaný za dotační podvod, ale svoji beztrestnost si zajistí děláním hlupáků z občanů ČR!

On si může třeba stokrát koupit spravedlnost, objednat, anebo neobjednat trestní stíhání, kupovat si občany České republiky, brát KSČM hlasy, podporovat pochybný systém Evropské unie, likvidovat lidské osudy atd.

Má k tomu mamon spojený s mocí, také tzv. demokratický blok není vůbec svatý, vždyť post-sametový systém uvrhl naši zemi do utrpení, otroctví a beznaděje!

Babiš, i když je trestně stíhaný premiér v demisi, se v zákulisí chechtá ubohým občanům České republiky, kteří mu bohužel naletěli na koblihy!

Václav Kovalčík

Související odkazy
· Přidat příspěvek k tématu

Nejčtenější příspěvek na téma Próza - Úvaha/Zamyšlení:
Ó,kolena, kolena...

Hodnocení příspěvku
Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:
hlasovat mohou i neregistrovaní!
Výborný
Výborný
Výborný
Výborný
Výborný
Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti
"Andrej Babiš dělá z občanů ČR hlupáky! " | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.
Minimax.cz - umělecký server pro všechny autory
redakce & disclaimer


Powered by Copyright © UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
35 Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.01 sekund