přezdívka:
heslo:
registrace

Minimax.cz - minimax umeni

Co je minimax?
Minimax je umělecký server pro všechny autory. Vyjádřete se! Prezentujte své malby, fotografie, poesii či prózu, komentujte ostatní autory. Více informací
Žánry
Menu
Ikonka na web
Inzerce
Kdo je online
nikdo + 6 anonymů
Reklama Google
Statistiky
TOPlist
Věřím, že už realizace cestování časem do budoucnosti existuje
Flox - Wednesday, 21.11. 2018 - 01:19:12
Téma: Próza - Úvaha/Zamyšlení

Věřím, že už realizace cestování časem do budoucnosti existuje, jen se to přísně tají!

 

Divák, čtenář a pozorovatel sice vzdálený od možnosti cestovat časem do budoucnosti může věřit, anebo nevěřit, přesto čtu články a svědectví, které o tomto zázraku vědy svědčí, že se tak skutečně stal. Bohužel se nachází ve špatných rukách tzv. amerických vyvolených, právě ti nám bezohledně vládnou, a to celému světu.

Úvahy o tzv. spiknutí jsou naprosto reálné, a to v souvislostech zatajování vědeckých grálů před globální společností, někde čtu o etapě lidstva, které se pohybuje ve válkách a odpadu, jinde čtu o etapě obnovených organismů, kyborgů a nových genetických druhů, o ozdobené planetě Zemi, kde kriminalita a zločin jsou již dávnou minulostí.

Pokud tomu tak skutečně je, máme tedy rok 2018, tragédie prožíváme v současnosti, zřejmě nás čekají i v budoucnosti, kterou vlastně musíme překlenout (přežít), abychom se dostali do stavu, který se blíží ideálnímu.

Musíme si protrpět války a nepokoje v globálním měřítku, což si nepřeji - nešlo by to všechno trápení přeskočit, anebo lépe vymazat ze scénáře dějinné čáry světa?

Určitě by se mi líbilo v dokonalém a vyspělém období, kde jsou respektovány a uctívány přírodní krásy, které mohou fungovat s vyspělou a užitečnou vědou. Navíc zde není třeba policie, protože kriminalita v této budoucnosti vlastně neexistuje, protože je každý tvor digitalizován mikro-zařízením. Tady je všechno skvěle vyřešeno, žádné zločiny, všude vzájemný respekt, solidarita a soběstačnost. Takhle by měla fungovat skvělá budoucnost, jež chrání planetu Zemi. Ty hrozné etapy bych nejraději "filmově" seškrtal, abychom byli opět k sobě milí a přátelští.

Někdy mě však napadá názor, že čas funguje jako strom, který se větví, jiní však zastávají jen přímkový průběh. Pokud se větví, pak se můžeme pohybovat "na cestě," anebo chaoticky "přeskakovat z větve na větev."

Václav Kovalčík

Související odkazy
· Přidat příspěvek k tématu

Nejčtenější příspěvek na téma Próza - Úvaha/Zamyšlení:
Ó,kolena, kolena...

Hodnocení příspěvku
Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:
hlasovat mohou i neregistrovaní!
Výborný
Výborný
Výborný
Výborný
Výborný
Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti
"Věřím, že už realizace cestování časem do budoucnosti existuje" | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.
Minimax.cz - umělecký server pro všechny autory
redakce & disclaimer


Powered by Copyright © UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
35 Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.03 sekund